Recenze Citizen

Citizen CB0010-88L

Ověřený zákazník TimeStore.cz Milan

Přidáno: 20. června 2023

Zakoupeno v TimeStore.cz

• mám už podobné tyto jsou čitelnější a řízené rádiem tak doufám minimálně dobrá kvalita jako předešlé

hezké na pohled oči vybírají

Citizen BM8476-23EE

Citizen BM8476-23EE

Ověřený zákazník Helveti.cz Tomas

Přidáno: 19. června 2023

Zakoupeno v Helveti.cz

• Lehke
  • Vodotesnost 10 ATM
  • Dobre citelne

Vyborny pomer ceny a ziskane hodnoty

Citizen JY8078-52L

Citizen JY8078-52L

Ověřený zákazník Žilka Hodinky Ověřený zákazník

Přidáno: 18. června 2023

(naposledy upraveno 19. června 2023)

Zakoupeno v Žilka Hodinky

Chybí česky manuál nelze úplně použit hodinky dodáno v pondělí seřizeno díky

Citizen SR 135N

Citizen SR 135N

Ověřený zákazník Papirnictvilevne.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. června 2023

Zakoupeno v Papirnictvilevne.cz

• Nevím,zda je to výhoda,že výrobek umí to,co potřebuji,to by snad mělo být samozřejmé
  • Žádnou jsem nenašel

Pro slecnu ideal.

Citizen CA4444-82L

Citizen CA4444-82L

Přidáno: 13. června 2023

(naposledy upraveno 13. června 2023)

Zakoupeno v Zaminutu.cz

Moc hezke a proto ze jsou z titanu, nevazej skoro nic

Citizen CA0690-88L

Citizen CC9020-54E

Ověřený zákazník TimeStore.cz Radek Taraba

Přidáno: 29. května 2023

Zakoupeno v TimeStore.cz

V obchodu TimeStore.cz (sk) jsem zakoupil hodinky Citizen Promaster CC9020-54E (Solární nabíjení + GPS seřizování) se zárukou 5 let a cenou 36 093 kč.
K potvrzení záruky 5let jsem se informoval dodatečně, jelikož jinak bych hodinky nekoupil. Hodinky se prvně porouchaly za 18 měsíců, kdy se začly zastavovat a bylo nutné stisknutí tlačítka a čekání až 60s než se seřídí. Po dalších 8 měsících začly hodinky ukazovat chybný čas (porucha GPS seřizování), proto jsem zaslal na reklamaci. Hodinky byly vráceny bez opravy s tím, že to vyřizuje jiná společnost CANADA 2015 s.r.o., která za reklamace neručí. Na faktuře je uvedena společnost TS2018 s.r.o., která je vlastníkem společnosti CANADA 2015 s.r.o. za obě na emaily odpovídá stejný pan Pavel Frolik.
Určitě na TimeStore.cz NEDOPORUČUJI nic nakupovat!!!
Záruka zde v podstatě neexistuje a pokus o reklamaci jsou vyhozené náklady za poštu a čas.

Citizen CB5887-55H

Citizen CB5887-55H

Ověřený zákazník Zaminutu.cz K.K.

Přidáno: 26. května 2023

• přesnost

Trochu hůře viditelná bílá hodinovka a minutovka na bílých popisech na ciferníku

Ověřený zákazník Zaminutu.cz Slávek

Přidáno: 24. května 2023

Zakoupeno v Zaminutu.cz

• Hodinky Citizen Eco-Drive znám již dlouho. Jedny pozlacené mám již 25 let. Stále fungují. Nová verze hodinek s Rádio Controlled mi přijde geniální. Miluju věci které skvěle fungují. Citizen jsou skvělé. Slávek.
  • Rádio Controlled.
Citizen CA4420-21X

Citizen CA4420-21X

Ověřený zákazník Durko.cz Rudolf

Přidáno: 23. května 2023

Zakoupeno v Durko.cz

Splňuje vše požadované + Eco-drive ! Zakoupeno pro manželku.

Citizen CB0260-81L

Citizen CB0260-81L

Přidáno: 20. května 2023

• Líbivý design
  • 100% spolehlivá technologie EcoDrive
  • velmi nízká hmotnost
  • dobrá čitelnost ciferníku
  • ciferník a ručičky nejsou luminiscenční
  • absence byť jen anglického manuálu - dohledatelné pouze na stránkách nějakého italského eshopu
  • v domácích podmínkách není možné provést úpravu řemínku - přijatelná cena za titanový řemínek :-)

První hodinky vybavené technologií EcoDrive mi fungují bez sebemenších potíží již více než 15 let, jejich přesnost je příkladná. Typ CB0260-81L není na zápěstí vůbec cítit a díky radiem kontrolovanému nastavení času odpadá posouvání ručiček při změně času a nastavení datumu při skoku do nového měsíce.

Ověřený zákazník TimeStore.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. května 2023

• Pořídil sem NATO reminek s kterým jsou ještě hezčí
  • Mají nádhernou luminescenci
  • Nemam žádnou

Hodinky jsou krásné, rychlost dodání a bezkonkurenční ceny. Doporučuji.

Citizen NH8390-03X

Citizen NH8390-03X

Ověřený zákazník hodinky-365.cz Hubert DUDA

Přidáno: 11. května 2023

Zakoupeno v hodinky-365.cz

• Velmi dobré zpracování, nádherná zelená barva

Smaragdově zelené hodinky jsem si chtěl pořídit dávno, zvažoval jsem limitky od Certiny-Certina DS-1 Big Date Powermatic , tehdy za cca 24 000 Kč, také automaty, nakonec jsem v prodejně Hodinky 365 pořídil limitky od Seiko PROSPEX a udělal jsem dobře...protože nyní zakoupené Citizen jsou za zlomek ceny Certin a smaragdová zeleň hodinek je hezčí, není nad to si hodinky v obchodě prohlédnout, vřele doporučuji. Pokud hledáte luxusní společenské hodinky s krásným a příjemným koženým řemínkem, neváhejte, u těchto hodinek se nespletete!

Citizen CA4470-15X

Citizen CA4470-15X

Přidáno: 10. května 2023

Zakoupeno v Zaminutu.cz

Pěkný vzhled přesnost .Luminiscence ručiček nevydrží příliš dlouho

Citizen CA0810-88X

Citizen CA0810-88X

Ověřený zákazník Zaminutu.cz P.B.

Přidáno: 5. května 2023

Zakoupeno v Zaminutu.cz

Zatím krátká zkušenost. Vzhledově kvalitní hodinky s titanovým pouzdrem a páskem (nízká hmotnost). Nejsou tak výrazné, neboť titan je na rozdíl od oceli matný a šedší. Barva ciferníku hodinek je oproti fotografiím na internetu spíše více do černa - barva černého uhlí, není tak moc do zelena.
Hodinky se zdají menší, než je inzerovaný průměr hodinek - je to dáno tím, že mají poměrně široké pouzdro a vlastní ciferník je menší a mají spíš klasičtější, než módní vzhled.
Pro ty, co si kupují poprvé hodinky s chronografem (stopkami) poprvé může být překvapením, že velká "vteřinovka" se pohybuje jen při stopování času. Bez puštěných stopek stojí. Klasickou funkci vteřinovky zastává malá rafička ve spodní části ciferníku.
Luminiscence rafiček je spíš slabší.
Zkracování pásku vlastními silami je trochu náročnější - kromě klasických tyčinek, které vysunujete z kovových článků pásku jsou v článcích i drobounké válečky, které mají tendenci se rychle ztratit :) Ale i na to, jak zkrátit tento pásek se dá na youtube rychle vyhledat návod a nakonec to není tak obtížné jak se zdá - případně to udělá nejbližší hodinář za pár kaček.
A hlavní přínos hodinek? Očekávám, že díky solárnímu nabíjení nebudu muset měnit baterku - nižší náklady a menší opotřebování pouzdra a menší pravděpodobnost ztráty vodotěsnosti, pokud není třeba je otevírat...

Citizen BM8553-16A

Citizen BM8553-16A